БРОШНІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІСОПРОМИСЛОВИЙ ЛІЦЕЙ
запрошує на навчання за такими спеціальностями

Підвищення кваліфікації, перепідготовка та інше

№ П.П. Назва професій Тривалiсть Вартість Вид професійної підготовки
1 Муляр 1 рік 20000 грн. ЗА РІК Контрактна форма навчання
2 Манікюрник 1 рік 20000 грн. ЗА РІК Контрактна форма навчання
3 Перукар (перукар-модельєр) 1 рік 20000 грн. Контрактна форма навчання
4 Кухар, кондитер 1 рік 6 місяців 20000 грн. ЗА РІК Контрактна форма навчання
5 Електрозварник ручного зварювання, коваль ручного кування 1 рік 20000 грн. ЗА РІК Контрактна форма навчання
6 Кухар, офіціант 1 рік 4 місяці 20000 грн. ЗА РІК Контрактна форма навчання

НАВЧАННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ (ДЕРЖАВНИМ) ЗАМОВЛЕННЯМ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ, ЩО ОТРИМАЛИ ЛИШЕ БАЗОВУ (9кл) ЧИ ПОВНУ (11кл) ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ - БЕЗКОШТОВНО з отриманням стипендії. АБІРУРІЄНТИ, ЩО УЖЕ ОТРИМАЛИ ПРОФЕСІЙНУ ОСВІТУ ЧИ ВИЩУ ОСВІТУ НАВЧАЮТЬСЯ НА КОНТРАКТНІЙ ФОРМІ. Прийом громадян до державного навчального закладу Брошнівський професійний лісопромисловий ліцей здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем: кваліфікований робітник.

Професії

Код ДК

7133; 7132; 7141;

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр

Ви зможете отримати навички і вміння: Виконання робіт перед оштукатурюванням поверхонь; Виконання оштукатурювання поверхонь та фасадів; Оштукатурювання поверхонь механізованим способом; Оштукатурювання поверхонь декоративними штукатурками; Підготовчі роботи під облицювання поверхонь плитками; Облицювання вертикальних та горизонтальних поверхонь плитками; Улаштування плиткових покриттів підлог та тротуарів; Виконання підготовки та обробки поверхонь під пофарбування, лакування; Виконання шпаклювання стін та стелі; Виконувати фарбування та лакування різних поверхонь; Обклеювання стін та стелі шпалерами.

А також  знання з наступних дисциплін:  Штукатурні роботи, Основи лицювально-плиточних робіт, Технологія малярних робіт, Матеріалознавство, Електротехніка, Будівельне  креслення, Охорона праці, Інформаційні технології, Основи галузевої економіки і підприємництва та правових знань.

Ви пройдете виробниче навчання у трьох обладнаних майстернях та  навчальну практику на підприємствах Рожнятівського, Калуського, Долинськго районів.

Штукатур

Штукатурні роботи належать до великої групи оздоблювальних робіт, а професія штукатура займає особливе місце серед будівельних спеціальностей.

На сучасному етепі штукатурення переживає піднесення, оскільки використовуються нові матеріали і технології. Штукатури перші починають оброблення, створюють основу, яку потім обробляють інші фахівці: маляри, плиточники-мозаїсти.

Штукатури накладають штукатурку на внутрішні стіни та стелі, формують вогнестійкі, шумопоглинальні та стійкі до стирання поверхні, згладжуючи усі нерівності. Окрім цього, штукатури можуть встановлювати фабричні їзоляційні системи на зовнішні стіни, що створює надійну ізоляцію та оригінальний архітектурний вигляд. Вони можуть створювати орнамент на штукатурці.

Лицювальник-плиточник

Роботи, пов’язані з опорядженням поверхонь будівлі штучними матеріалами, називають облицювальними. До них відносять роботи, пов’язані з опорядженням поверхонь різними видами плиток, великогабаритними облицювальними листами, лінолеумом тощо. Лицювальники виконують також мозаїчні, ксилолітові та інші роботи по опорядженню підлог. Облицювальні роботи можуть виконуватись як зовні на фасадах, так і в середині будівель при облицюванні стін і підлог. Поверхню облицьовують з тим, щоб захистити конструкцію від атмосферних впливів, вологи, механічних пошкоджень, а також з санітарно-гігієнічною і декоративною метою. Облицьоване штучними матеріалами приміщення набирає привабливого вигляду, в ньому створюються кращі умови для життєдіяльності людини.

Маляр будівельний

Професії маляра має багато вікову історію. Люди здавна прикрашали своє житло, храми, палаци. Маляр не тільки фарбує поверхні, але й обклеює їх шпалерами та іншими штучними матеріалами. Маляр повинен уміти виконувати: вирівнювання будівельних поверхонь; обробку поверхонь під фарбування; фарбування внутрішніх і зовнішніх поверхонь різними фарбами як вручну, так і за допомогою засобів механізації; обклеювання поверхонь шпалерами і плівками; художньо-декоративні малярні роботи тощо. Малярні роботи виконуються протягом року. Якість виконуваних робіт залежить від кваліфікації кожного робітника, сумлінного ставлення до роботи, правильної організації праці.

Код ДК

5122; 5123

Термін навчання

1 рік 4 місяці

Форма навчання

денна

Кухар, офіціант

Ви зможете отримати навички підготовки до роботи устаткування, організації робочого місця; Приготуванням страв з овочів, круп, бобових, супів, котлетної маси, прісного тіста, виробів з тіста та котлетної маси,, приготування страв з м’яса, риби, супів, соусів, закусок, солодких страв; Перерахунку сировини, складання технологічних схем та приготування страв; Приготування напівфабрикатів для борошняних кондитерських і булочних виробів (начинок, фаршів, сиропів, желе, кремів, посипок, карамелі, грильяжу, мусу, суфле, глазурі); Приготування тіста та виробів з нього; Приготування тістечок і тортів; Підготовка торговельних залів , ресторанів до обслуговування відвідувачів; Обслуговування відвідувачів закладів ресторанного господарства різних типів, в т. ч. банкетів і прийомів.

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: Технологія приготування їжі з основами товарознавства, Технологія приготування борошняних кондитерських виробів, Устаткування підприємств харчування, Організація виробництва та обслуговування в ресторанах, Гігієна та санітарія виробництва, Облік, калькуляція і звітність,  Товарознавство харчових продуктів, Кулінарна характеристика страв, Робота торговельно-технологічного обладнання, Професійна етика та психологія.

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику в ресторанах Івано-Франківської області, базах відпочинку на півдні України.

Код ДК

7212; 7221

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

денна

Електрозварник ручного зварювання, коваль ручного кування

Ви зможете отримати навички  роботи на ковальському горні і печі, ковальського зварювання металу

під час кування і правки деталей,  роботи із різним ковальським інструментом,

виконувати ручне кування різних деталей, здійснювати згинання  металу у різних формах,

виконувати художні вироби з металу;

виконання ручного дугового зварювання, наплавлення та повітряно-дугового різання деталей різної складності.

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: Технологія та обладнання ковальських робіт, Технологія та обладнання  електрозварювання, Допуски та технічні вимірювання, Матеріалознавство, Електротехніка з основами промислової електроніки, Технічне креслення, Охорона праці, Інформаційні технології, Основи галузевої економіки і підприємництва та правових знань.

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику на підприємствах Івано-Франківської області.

 Професія електрозварник, коваль користується попитом на ринку праці, тому, що вона є однією з найбільш престижних серед молоді.

Професія електрозварника  – це не просто ремесло, а винахід, якому вже більше ста років і в якому сконцентровані знання та досвід багатьох важливих галузей науки – математики, фізики, хімії, електротехніки та інших.

Важко назвати галузь, де б не застосовувалось зварювання. Праця зварника в основному ручна  – індивідуальна. Від міцності зварного шва залежить надійність виробу або цілої конструкції.

Факторів, що впливають на якість зварювання дуже багато, тому від досвіду і майстерності зварника залежить якість виконаної роботи.

Коваль – одна з найшанованіших і найдавніших професій.

Коваля ототожнювали з чародієм, магом, чаклуном, а його діяльність повязували з чарами.

Ручне ковальство – досить трудомістка праця, що потребує багато часу та затрат фізичних сил

Все це сприяє тому, що всі ковані вручну вироби – унікальні і неповторні.

В ручному способі кування практично немає однакових деталей чи однакового візерунку, кожен виріб – це ексклюзив.

Код ДК

7231

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

Денна

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Ви зможете отримати знання і навички з ремонту і технічного обслуговування вантажних та легкових автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, причепів, напівпричепів і мотоциклів.

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: Ремонт з’єднань, деталей машин та механізмів, Допуски та технічних виміри, Комп’ютерна діагностика, Технічне креслення і читання схем, Слюсарна справа, Технологія роботи з електроінструментами, Електротехніка, Технічна механіка і деталі машин, Охорона праці, Трудове законодавство, Економіка та підприємництво.

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику у СТО та підприємствах Рожнятівського, Калуського, Долинського районів.

     Предметом праці слюсаря є автомобіль, його системи, агрегати, прилади, деталі. Встановивши причини неполадок, слюсар розбирає несправні агрегати і вузли, замінює окремі деталі, знову проводить їх збирання і закріплює на своїх місцях, змащує частини, що труться, укладає лінії бортової комунікації. Автослюсар користується цілим арсеналом інструментів, механізмів, пристроїв. Перша умова роботи в сфері  технічного обслуговування і ремонту автомобілів – любов до техніки, друге – терпіння й наполегливість. Слюсарю потрібне почуття відповідальності. Ця професія розвиває ряд позитивних якостей людини, таких як спостережливість, майстерність, акуратність, аналітичне й технічне мислення.

     Рихтувальник кузовів – виконує слюсарну обробку і пригонку деталей автомобіля, складає і регулює вузли і механізми, з’єднує деталі і вузли пайкою та клепанням, рихтує вм’ятини кузовів автомобілів, готує їх під пофарбування.

Обравши професію слюсаря з ремонту та рихтування автомобілів ви завжди, при бажанні, матимете джерело поліпшення сімейного добробуту. Це професія для справжніх чоловіків. Оволодівши нею, ви легко зможете  працевлаштуватись і навіть організувати приватну справу з ремонту автомобілів.

Області   застосування  професійних  знань:

  • автобусні  парки;
  • таксомоторні  парки ;
  • автотранспортні  підприємства;
  • транспортні  цехи;
  • автосервіси;
  • автомобільний  спорт;
  • станції  технічного  обслуговування  і  інструментального  контролю;
  • майстерні  по  заміні, балансуванню  і  ремонту  шин;
  • автомобільні  підрозділи  Збройних  Сил  і  міліції.

 

Слюсар з ремонту автомобілів повинен знати: призначення і будову автомобілів, що обслуговуються; схеми складання автомобілів; електричні та монтажні схеми автомобілів; технічні  умови  на складання, ремонт і регулювання агрегатів, складових одиниць і приладів; методи виявлення  і способи усунення складних дефектів, виявлених у процесі ремонту, складання і випробування агрегатів, складових одиниць  і приладів; правила і режими випробування, нормативно-технічну документацію на випробування агрегатів і складових одиниць; призначення і правила застосування складних випробувальних установок; будову , призначення  і правила застосування складних контрольно-вимірювальних інструментів; конструкцію універсальних і спеціальних пристроїв; періодичність та  обсяги технічного обслуговування електроустаткування та основних складових  одиниць і агрегатів автомобілів; систему допусків і посадок, квалітетів і параметрів шорсткості; правові та організаційні основи безпеки праці; основи безпеки праці в галузі; пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці, виробничої санітарії, питання проходження медичних оглядів; надання першої допомоги потерпілим при нещасних випадках, охорони навколишнього середовища; класифікацію, фізико-хімічні, механічні, технологічні властивості, маркування та галузь застосування металів, сплавів, діелектриків, паливно-мастильних матеріалів; основні правила читання креслень, загальні поняття про збірні креслення, робочі креслення на виготовлення деталей, технічні виміри, загальні відомості про схеми; основи електростатики, постійний струм, електромагнетизм, змінний струм, трансформатори, електричні машини, правила користування електровимірювальними приладами; поняття про допуски та посадки, правила та порядок користування інструментами та приладами для виміру лінійних і кутових величин, оптичних, пневматичних та електричних приладів; основи машинознавства – відомості з теоретичної механіки, опору матеріалів, деталей  машин,теплотехніки, гідравліки, аеродинаміки; сучасні моделі економіки, товар, гроші, їх функції та властивості, матеріальне виробництво, ринок і умови його функціонування , мікроекономіку, фонди підприємства, національний прибуток; поняття та ознаки правової держави; конституційні основи України; цивільне право і відносини, що ним регулюються; захист господарчих прав та інтересів; розгляд господарчих спорів; адміністративний проступок і адміністративна відповідальність; правову охорону природи; загальні основи галузевої економіки і підприємства; економічну, фінансову і комерційну діяльність підприємства; використання інформаційних та комп’ютерних технологій для автоматизації виробництва; системи управління на основі комп’ютерних технологій.

Завдання та обов’язки: виконує ремонт і складання автомобілів (у тому числі дизельних, газобалонних, спеціальних вантажних), автобусів, імпортних легкових автомобілів, вантажних пікапів і мікроавтобусів; розбирає, проводить дефектування деталей, ремонтує, складає складні агрегати, складові одиниці й прилади, замінює їх при  технічному обслуговуванні та ремонті; перевіряє гальмові та  ходові властивості автомобілів; виконує на стендах  випробування складових одиниць та  агрегатів; виявляє і усуває дефекти, несправності у процесі регулювання і випробування агрегатів, складових одиниць  і приладів; розбраковує деталі  після розбирання  та миття; виконує слюсарну обробку деталей за 7-10  квалітетами із застосуванням складного універсального обладнання; виконує статичне та динамічне балансування деталей і складових одиниць складної конфігурації, складає дефектувальні відомості.

Код ДК

7212; 7221

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Електрозварник ручного зварювання, коваль ручного кування

Ви зможете отримати навички  роботи на ковальському горні і печі, ковальського зварювання металу

під час кування і правки деталей,  роботи із різним ковальським інструментом,

виконувати ручне кування різних деталей, здійснювати згинання  металу у різних формах,

виконувати художні вироби з металу;

виконання ручного дугового зварювання, наплавлення та повітряно-дугового різання деталей різної складності.

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: Технологія та обладнання ковальських робіт, Технологія та обладнання  електрозварювання, Допуски та технічні вимірювання, Матеріалознавство, Електротехніка з основами промислової електроніки, Технічне креслення, Охорона праці, Інформаційні технології, Основи галузевої економіки і підприємництва та правових знань.

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику на підприємствах Івано-Франківської обаласті.

 Професія електрозварник, коваль користується попитом на ринку праці, тому, що вона є однією з найбільш престижних серед молоді.

Професія електрозварника  – це не просто ремесло, а винахід, якому вже більше ста років і в якому сконцентровані знання та досвід багатьох важливих галузей науки – математики, фізики, хімії, електротехніки та інших.

Важко назвати галузь, де б не застосовувалось зварювання. Праця зварника в основному ручна  – індивідуальна. Від міцності зварного шва залежить надійність виробу або цілої конструкції.

Факторів, що впливають на якість зварювання дуже багато, тому від досвіду і майстерності зварника залежить якість виконаної роботи.

Коваль – одна з найшанованіших і найдавніших професій.

Коваля ототожнювали з чародієм, магом, чаклуном, а його діяльність повязували з чарами.

Ручне ковальство – досить трудомістка праця, що потребує багато часу та затрат фізичних сил

Все це сприяє тому, що всі ковані вручну вироби – унікальні і неповторні.

В ручному способі кування практично немає однакових деталей чи однакового візерунку, кожен виріб – це ексклюзив.

Код ДК

7231; 7213

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Слюсар з ремонту колісних траспорних засобів, рихтувальник кузовів

Ви зможете отримати знання і навички з ремонту і технічного обслуговування вантажних та легкових автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, причепів, напівпричепів і мотоциклів.

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: Ремонт з’єднань, деталей машин та механізмів, Допуски та технічних виміри, Комп’ютерна діагностика, Технічне креслення і читання схем, Слюсарна справа, Технологія роботи з електроінструментами, Електротехніка, Технічна механіка і деталі машин, Охорона праці, Трудове законодавство, Економіка та підприємництво.

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику у СТО та підприємствах Рожнятівського, Калуського, Долинського районів.

     Предметом праці слюсаря є автомобіль, його системи, агрегати, прилади, деталі. Встановивши причини неполадок, слюсар розбирає несправні агрегати і вузли, замінює окремі деталі, знову проводить їх збирання і закріплює на своїх місцях, змащує частини, що труться, укладає лінії бортової комунікації. Автослюсар користується цілим арсеналом інструментів, механізмів, пристроїв. Перша умова роботи в сфері  технічного обслуговування і ремонту автомобілів – любов до техніки, друге – терпіння й наполегливість. Слюсарю потрібне почуття відповідальності. Ця професія розвиває ряд позитивних якостей людини, таких як спостережливість, майстерність, акуратність, аналітичне й технічне мислення.

     Рихтувальник кузовів – виконує слюсарну обробку і пригонку деталей автомобіля, складає і регулює вузли і механізми, з’єднує деталі і вузли пайкою та клепанням, рихтує вм’ятини кузовів автомобілів, готує їх під пофарбування.

Обравши професію слюсаря з ремонту та рихтування автомобілів ви завжди, при бажанні, матимете джерело поліпшення сімейного добробуту. Це професія для справжніх чоловіків. Оволодівши нею, ви легко зможете  працевлаштуватись і навіть організувати приватну справу з ремонту автомобілів.

Області   застосування  професійних  знань:

  • автобусні  парки;
  • таксомоторні  парки ;
  • автотранспортні  підприємства;
  • транспортні  цехи;
  • автосервіси;
  • автомобільний  спорт;
  • станції  технічного  обслуговування  і  інструментального  контролю;
  • майстерні  по  заміні, балансуванню  і  ремонту  шин;
  • автомобільні  підрозділи  Збройних  Сил  і  міліції.

 

Слюсар з ремонту автомобілів повинен знати: призначення і будову автомобілів, що обслуговуються; схеми складання автомобілів; електричні та монтажні схеми автомобілів; технічні  умови  на складання, ремонт і регулювання агрегатів, складових одиниць і приладів; методи виявлення  і способи усунення складних дефектів, виявлених у процесі ремонту, складання і випробування агрегатів, складових одиниць  і приладів; правила і режими випробування, нормативно-технічну документацію на випробування агрегатів і складових одиниць; призначення і правила застосування складних випробувальних установок; будову , призначення  і правила застосування складних контрольно-вимірювальних інструментів; конструкцію універсальних і спеціальних пристроїв; періодичність та  обсяги технічного обслуговування електроустаткування та основних складових  одиниць і агрегатів автомобілів; систему допусків і посадок, квалітетів і параметрів шорсткості; правові та організаційні основи безпеки праці; основи безпеки праці в галузі; пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці, виробничої санітарії, питання проходження медичних оглядів; надання першої допомоги потерпілим при нещасних випадках, охорони навколишнього середовища; класифікацію, фізико-хімічні, механічні, технологічні властивості, маркування та галузь застосування металів, сплавів, діелектриків, паливно-мастильних матеріалів; основні правила читання креслень, загальні поняття про збірні креслення, робочі креслення на виготовлення деталей, технічні виміри, загальні відомості про схеми; основи електростатики, постійний струм, електромагнетизм, змінний струм, трансформатори, електричні машини, правила користування електровимірювальними приладами; поняття про допуски та посадки, правила та порядок користування інструментами та приладами для виміру лінійних і кутових величин, оптичних, пневматичних та електричних приладів; основи машинознавства – відомості з теоретичної механіки, опору матеріалів, деталей  машин,теплотехніки, гідравліки, аеродинаміки; сучасні моделі економіки, товар, гроші, їх функції та властивості, матеріальне виробництво, ринок і умови його функціонування , мікроекономіку, фонди підприємства, національний прибуток; поняття та ознаки правової держави; конституційні основи України; цивільне право і відносини, що ним регулюються; захист господарчих прав та інтересів; розгляд господарчих спорів; адміністративний проступок і адміністративна відповідальність; правову охорону природи; загальні основи галузевої економіки і підприємства; економічну, фінансову і комерційну діяльність підприємства; використання інформаційних та комп’ютерних технологій для автоматизації виробництва; системи управління на основі комп’ютерних технологій.

Завдання та обов’язки: виконує ремонт і складання автомобілів (у тому числі дизельних, газобалонних, спеціальних вантажних), автобусів, імпортних легкових автомобілів, вантажних пікапів і мікроавтобусів; розбирає, проводить дефектування деталей, ремонтує, складає складні агрегати, складові одиниці й прилади, замінює їх при  технічному обслуговуванні та ремонті; перевіряє гальмові та  ходові властивості автомобілів; виконує на стендах  випробування складових одиниць та  агрегатів; виявляє і усуває дефекти, несправності у процесі регулювання і випробування агрегатів, складових одиниць  і приладів; розбраковує деталі  після розбирання  та миття; виконує слюсарну обробку деталей за 7-10  квалітетами із застосуванням складного універсального обладнання; виконує статичне та динамічне балансування деталей і складових одиниць складної конфігурації, складає дефектувальні відомості.

Код ДК

5122; 7412

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кухар, кондитер

Ви зможете отримати навички підготовки до роботи устаткування, організації робочого місця; Приготуванням страв з овочів, круп, бобових, супів, котлетної маси, прісного тіста, виробів з тіста та котлетної маси,, приготування страв з м’яса, риби, супів, соусів, закусок, солодких страв; Перерахунку сировини, складання технологічних схем та приготування страв; Приготування напівфабрикатів для борошняних кондитерських і булочних виробів (начинок, фаршів, сиропів, желе, кремів, посипок, карамелі, грильяжу, мусу, суфле, глазурі); Приготування тіста та виробів з нього; Приготування тістечок і тортів; Підготовка торговельних залів , ресторанів до обслуговування відвідувачів.

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: Технологія приготування їжі з основами товарознавства, Технологія приготування борошняних кондитерських виробів, Устаткування підприємств харчування, Організація виробництва та обслуговування в ресторанах, Гігієна та санітарія виробництва, Облік, калькуляція і звітність,  Товарознавство харчових продуктів, Кулінарна характеристика страв, Робота торговельно-технологічного обладнання, Професійна етика та психологія.

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику в ресторанах Івано0-Франківської області, базах відпочинку на півдні України.

Код ДК

5141

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Перукар (перукар-модельєр), манікюрник

Ви зможете отримати навички укладання волосся, виконання класичних та модельних чоловічих, жіночих та дитячих стрижок, навички фарбування волосся, виконання хімічної завивки, навички виготовлення пастижерних прикрас, розробки та моделювання зачісок, виконання манікюрних робіт;

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: матеріалознавство, перукарське мистецтво, манікюрна справа, спеціальне малювання та дизайн нігтів,  основи санітарії та гігієни, інформаційні технології, вимоги охорони праці, основи професійної етики, трудове законодавство, галузева економіка та підприємництво;

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику у перукарнях Рожнятівського, Калуського, Долинськго районів.

Волосся  – це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. У пошуках індивідуального стилю людина протягом життя експериментує зі своєю зовнішністю. За виглядом волосся  визначають рівень культури, естетичного розвитку і смаку людини, її соціальний статус.  Красиве волосся – предмет праці перукарів, модельєрів, дизайнерів зачісок, усіх кваліфікованих фахівців, послугами яких багато хто користується.

Вимоги до сучасного майстра перукарської справи дуже високі. Основні з них – глибокі теоретичні знання, володіння прийомами і методами практичної роботи з виконання стрижок, завивання  й укладання волосся, його фарбування, моделювання зачісок.

Перукар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку, для того,  щоб розвивати творчу фантазію, щоб творити і втілювати у життя нові розробки.

Код ДК

5141

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

Денна

Перукар (перукар-модельєр)

Ви зможете отримати навички укладання волосся, виконання класичних та модельних чоловічих, жіночих та дитячих стрижок, навички фарбування волосся, виконання хімічної завивки, навички виготовлення пастижерних прикрас, розробки та моделювання зачісок, виконання манікюрних робіт;

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: матеріалознавство, перукарське мистецтво, манікюрна справа, спеціальне малювання та дизайн нігтів,  основи санітарії та гігієни, інформаційні технології, вимоги охорони праці, основи професійної етики, трудове законодавство, галузева економіка та підприємництво;

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику у перукарнях Рожнятівського, Калуського, Долинськго районів.

Волосся  – це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. У пошуках індивідуального стилю людина протягом життя експериментує зі своєю зовнішністю. За виглядом волосся  визначають рівень культури, естетичного розвитку і смаку людини, її соціальний статус.  Красиве волосся – предмет праці перукарів, модельєрів, дизайнерів зачісок, усіх кваліфікованих фахівців, послугами яких багато хто користується.

Вимоги до сучасного майстра перукарської справи дуже високі. Основні з них – глибокі теоретичні знання, володіння прийомами і методами практичної роботи з виконання стрижок, завивання  й укладання волосся, його фарбування, моделювання зачісок.

Перукар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку, для того,  щоб розвивати творчу фантазію, щоб творити і втілювати у життя нові розробки.

Код ДК

7122

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Муляр

Муляр – це робітник, який бере участь у зведенні та ремонті житлових будинків, мостів, промислових і інших споруджень із природних та штучних будівельних матеріалів. Сьогодні професія муляр шанована суспільством, адже саме він втілює у життя ідеї архітекторів та проектувальників і відповідає за комфорт, зручність та довговічність будівель.

 Професійні знання та вміння:

Муляр повинен знати:

  • Види кладки. Правила розрізування кладки;
  • Системи перев’язування кладки;
  • Елементи кладки;
  • Способи кладки;
  • Вимоги до якості кладки;
  • Влаштування гідроізоляції;
  • Монтаж збірних елементів конструкцій

Муляр повинен вміти:

        • Виконувати кладку стін різної товщини;
        • Виконувати закладання кутів, обмежень, перетину простих стін різної  товщини;
        • Виконувати кладку стовпів, колон за трирядною системою перев’язування швів;
        • Здійснювати ремонт кам’яних конструкцій;
        • Бетонувати прості за складністю конструкції;
        • Влаштовувати тепло – і гідроізоляцію

Код ДК

5141

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

Денна

Манікюрник

Манікюрник виконує гігієнічне чищення та обробку нігтів та рук, придає бажану форму нігтям, покриває їх лаком, наклеює штучні нігті, робить нарощення, декоративне оздоблення та художнє оформлення нігтів.

Професійно важливі якості: акуратність, уважність, доброзичливість, кольорова чутливість, моторика пальців рук, емоційна стійкість, вміння ладити з людьми, концентрація уваги.

Повинен знати:

Правила надання послуг з використанням сучасних технологій (нарощування нігтів, накладні нігті, художній розпис, декоративне оздоблювання нігтів пальців рук). Особливості сучасних технологій манікюру в Україні та за кордоном.

Правила виконання сучасних нових технологій масажу кистей рук, SPA-процедур, парафінотерапії. Правила користування інструментом для виконання сучасних технологій.

Властивості та можливості поєднання кольорів фарб та лаків. Сучасні косметичні, рослини засоби та олії для виконання масажу рук та догляду за шкірою рук і нігтями; правила і норми охорони праці; протипожежного захисту; правила санітарії та гігієни.

Код ДК

7122

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

Денна

Муляр

Муляр – це робітник, який бере участь у зведенні та ремонті житлових будинків, мостів, промислових і інших споруджень із природних та штучних будівельних матеріалів. Сьогодні професія муляр шанована суспільством, адже саме він втілює у життя ідеї архітекторів та проектувальників і відповідає за комфорт, зручність та довговічність будівель.

 Професійні знання та вміння:

Муляр повинен знати:

  • Види кладки. Правила розрізування кладки;
  • Системи перев’язування кладки;
  • Елементи кладки;
  • Способи кладки;
  • Вимоги до якості кладки;
  • Влаштування гідроізоляції;
  • Монтаж збірних елементів конструкцій

Муляр повинен вміти:

        • Виконувати кладку стін різної товщини;
        • Виконувати закладання кутів, обмежень, перетину простих стін різної  товщини;
        • Виконувати кладку стовпів, колон за трирядною системою перев’язування швів;
        • Здійснювати ремонт кам’яних конструкцій;
        • Бетонувати прості за складністю конструкції;
        • Влаштовувати тепло – і гідроізоляцію

Код ДК

Термін навчання

1 рік 6 місяців

Форма навчання

Денна

Кухар, кондитер

Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр на базі 9 класів

Код ДК

7133; 7132; 7141;

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр

Ви зможете отримати навички і вміння: Виконання робіт перед оштукатурюванням поверхонь; Виконання оштукатурювання поверхонь та фасадів; Оштукатурювання поверхонь механізованим способом; Оштукатурювання поверхонь декоративними штукатурками; Підготовчі роботи під облицювання поверхонь плитками; Облицювання вертикальних та горизонтальних поверхонь плитками; Улаштування плиткових покриттів підлог та тротуарів; Виконання підготовки та обробки поверхонь під пофарбування, лакування; Виконання шпаклювання стін та стелі; Виконувати фарбування та лакування різних поверхонь; Обклеювання стін та стелі шпалерами.

А також  знання з наступних дисциплін:  Штукатурні роботи, Основи лицювально-плиточних робіт, Технологія малярних робіт, Матеріалознавство, Електротехніка, Будівельне  креслення, Охорона праці, Інформаційні технології, Основи галузевої економіки і підприємництва та правових знань.

Ви пройдете виробниче навчання у трьох обладнаних майстернях та  навчальну практику на підприємствах Рожнятівського, Калуського, Долинськго районів.

Штукатур

Штукатурні роботи належать до великої групи оздоблювальних робіт, а професія штукатура займає особливе місце серед будівельних спеціальностей.

На сучасному етепі штукатурення переживає піднесення, оскільки використовуються нові матеріали і технології. Штукатури перші починають оброблення, створюють основу, яку потім обробляють інші фахівці: маляри, плиточники-мозаїсти.

Штукатури накладають штукатурку на внутрішні стіни та стелі, формують вогнестійкі, шумопоглинальні та стійкі до стирання поверхні, згладжуючи усі нерівності. Окрім цього, штукатури можуть встановлювати фабричні їзоляційні системи на зовнішні стіни, що створює надійну ізоляцію та оригінальний архітектурний вигляд. Вони можуть створювати орнамент на штукатурці.

Лицювальник-плиточник

Роботи, пов’язані з опорядженням поверхонь будівлі штучними матеріалами, називають облицювальними. До них відносять роботи, пов’язані з опорядженням поверхонь різними видами плиток, великогабаритними облицювальними листами, лінолеумом тощо. Лицювальники виконують також мозаїчні, ксилолітові та інші роботи по опорядженню підлог. Облицювальні роботи можуть виконуватись як зовні на фасадах, так і в середині будівель при облицюванні стін і підлог. Поверхню облицьовують з тим, щоб захистити конструкцію від атмосферних впливів, вологи, механічних пошкоджень, а також з санітарно-гігієнічною і декоративною метою. Облицьоване штучними матеріалами приміщення набирає привабливого вигляду, в ньому створюються кращі умови для життєдіяльності людини.

Маляр будівельний

Професії маляра має багато вікову історію. Люди здавна прикрашали своє житло, храми, палаци. Маляр не тільки фарбує поверхні, але й обклеює їх шпалерами та іншими штучними матеріалами. Маляр повинен уміти виконувати: вирівнювання будівельних поверхонь; обробку поверхонь під фарбування; фарбування внутрішніх і зовнішніх поверхонь різними фарбами як вручну, так і за допомогою засобів механізації; обклеювання поверхонь шпалерами і плівками; художньо-декоративні малярні роботи тощо. Малярні роботи виконуються протягом року. Якість виконуваних робіт залежить від кваліфікації кожного робітника, сумлінного ставлення до роботи, правильної організації праці.

Правила прийому Документи до вступу

Кухар, офіціант на базі 11 класів

Код ДК

5122; 5123

Термін навчання

1 рік 4 місяці

Форма навчання

денна

Кухар, офіціант

Ви зможете отримати навички підготовки до роботи устаткування, організації робочого місця; Приготуванням страв з овочів, круп, бобових, супів, котлетної маси, прісного тіста, виробів з тіста та котлетної маси,, приготування страв з м’яса, риби, супів, соусів, закусок, солодких страв; Перерахунку сировини, складання технологічних схем та приготування страв; Приготування напівфабрикатів для борошняних кондитерських і булочних виробів (начинок, фаршів, сиропів, желе, кремів, посипок, карамелі, грильяжу, мусу, суфле, глазурі); Приготування тіста та виробів з нього; Приготування тістечок і тортів; Підготовка торговельних залів , ресторанів до обслуговування відвідувачів; Обслуговування відвідувачів закладів ресторанного господарства різних типів, в т. ч. банкетів і прийомів.

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: Технологія приготування їжі з основами товарознавства, Технологія приготування борошняних кондитерських виробів, Устаткування підприємств харчування, Організація виробництва та обслуговування в ресторанах, Гігієна та санітарія виробництва, Облік, калькуляція і звітність,  Товарознавство харчових продуктів, Кулінарна характеристика страв, Робота торговельно-технологічного обладнання, Професійна етика та психологія.

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику в ресторанах Івано-Франківської області, базах відпочинку на півдні України.

Правила прийому Документи до вступу

Електрозварник ручного зварювання, коваль ручного кування на базі 11 класів

Код ДК

7212; 7221

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

денна

Електрозварник ручного зварювання, коваль ручного кування

Ви зможете отримати навички  роботи на ковальському горні і печі, ковальського зварювання металу

під час кування і правки деталей,  роботи із різним ковальським інструментом,

виконувати ручне кування різних деталей, здійснювати згинання  металу у різних формах,

виконувати художні вироби з металу;

виконання ручного дугового зварювання, наплавлення та повітряно-дугового різання деталей різної складності.

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: Технологія та обладнання ковальських робіт, Технологія та обладнання  електрозварювання, Допуски та технічні вимірювання, Матеріалознавство, Електротехніка з основами промислової електроніки, Технічне креслення, Охорона праці, Інформаційні технології, Основи галузевої економіки і підприємництва та правових знань.

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику на підприємствах Івано-Франківської області.

 Професія електрозварник, коваль користується попитом на ринку праці, тому, що вона є однією з найбільш престижних серед молоді.

Професія електрозварника  – це не просто ремесло, а винахід, якому вже більше ста років і в якому сконцентровані знання та досвід багатьох важливих галузей науки – математики, фізики, хімії, електротехніки та інших.

Важко назвати галузь, де б не застосовувалось зварювання. Праця зварника в основному ручна  – індивідуальна. Від міцності зварного шва залежить надійність виробу або цілої конструкції.

Факторів, що впливають на якість зварювання дуже багато, тому від досвіду і майстерності зварника залежить якість виконаної роботи.

Коваль – одна з найшанованіших і найдавніших професій.

Коваля ототожнювали з чародієм, магом, чаклуном, а його діяльність повязували з чарами.

Ручне ковальство – досить трудомістка праця, що потребує багато часу та затрат фізичних сил

Все це сприяє тому, що всі ковані вручну вироби – унікальні і неповторні.

В ручному способі кування практично немає однакових деталей чи однакового візерунку, кожен виріб – це ексклюзив.

Правила прийому Документи до вступу

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів на базі 11 класів

Код ДК

7231

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

Денна

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Ви зможете отримати знання і навички з ремонту і технічного обслуговування вантажних та легкових автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, причепів, напівпричепів і мотоциклів.

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: Ремонт з’єднань, деталей машин та механізмів, Допуски та технічних виміри, Комп’ютерна діагностика, Технічне креслення і читання схем, Слюсарна справа, Технологія роботи з електроінструментами, Електротехніка, Технічна механіка і деталі машин, Охорона праці, Трудове законодавство, Економіка та підприємництво.

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику у СТО та підприємствах Рожнятівського, Калуського, Долинського районів.

     Предметом праці слюсаря є автомобіль, його системи, агрегати, прилади, деталі. Встановивши причини неполадок, слюсар розбирає несправні агрегати і вузли, замінює окремі деталі, знову проводить їх збирання і закріплює на своїх місцях, змащує частини, що труться, укладає лінії бортової комунікації. Автослюсар користується цілим арсеналом інструментів, механізмів, пристроїв. Перша умова роботи в сфері  технічного обслуговування і ремонту автомобілів – любов до техніки, друге – терпіння й наполегливість. Слюсарю потрібне почуття відповідальності. Ця професія розвиває ряд позитивних якостей людини, таких як спостережливість, майстерність, акуратність, аналітичне й технічне мислення.

     Рихтувальник кузовів – виконує слюсарну обробку і пригонку деталей автомобіля, складає і регулює вузли і механізми, з’єднує деталі і вузли пайкою та клепанням, рихтує вм’ятини кузовів автомобілів, готує їх під пофарбування.

Обравши професію слюсаря з ремонту та рихтування автомобілів ви завжди, при бажанні, матимете джерело поліпшення сімейного добробуту. Це професія для справжніх чоловіків. Оволодівши нею, ви легко зможете  працевлаштуватись і навіть організувати приватну справу з ремонту автомобілів.

Області   застосування  професійних  знань:

  • автобусні  парки;
  • таксомоторні  парки ;
  • автотранспортні  підприємства;
  • транспортні  цехи;
  • автосервіси;
  • автомобільний  спорт;
  • станції  технічного  обслуговування  і  інструментального  контролю;
  • майстерні  по  заміні, балансуванню  і  ремонту  шин;
  • автомобільні  підрозділи  Збройних  Сил  і  міліції.

 

Слюсар з ремонту автомобілів повинен знати: призначення і будову автомобілів, що обслуговуються; схеми складання автомобілів; електричні та монтажні схеми автомобілів; технічні  умови  на складання, ремонт і регулювання агрегатів, складових одиниць і приладів; методи виявлення  і способи усунення складних дефектів, виявлених у процесі ремонту, складання і випробування агрегатів, складових одиниць  і приладів; правила і режими випробування, нормативно-технічну документацію на випробування агрегатів і складових одиниць; призначення і правила застосування складних випробувальних установок; будову , призначення  і правила застосування складних контрольно-вимірювальних інструментів; конструкцію універсальних і спеціальних пристроїв; періодичність та  обсяги технічного обслуговування електроустаткування та основних складових  одиниць і агрегатів автомобілів; систему допусків і посадок, квалітетів і параметрів шорсткості; правові та організаційні основи безпеки праці; основи безпеки праці в галузі; пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці, виробничої санітарії, питання проходження медичних оглядів; надання першої допомоги потерпілим при нещасних випадках, охорони навколишнього середовища; класифікацію, фізико-хімічні, механічні, технологічні властивості, маркування та галузь застосування металів, сплавів, діелектриків, паливно-мастильних матеріалів; основні правила читання креслень, загальні поняття про збірні креслення, робочі креслення на виготовлення деталей, технічні виміри, загальні відомості про схеми; основи електростатики, постійний струм, електромагнетизм, змінний струм, трансформатори, електричні машини, правила користування електровимірювальними приладами; поняття про допуски та посадки, правила та порядок користування інструментами та приладами для виміру лінійних і кутових величин, оптичних, пневматичних та електричних приладів; основи машинознавства – відомості з теоретичної механіки, опору матеріалів, деталей  машин,теплотехніки, гідравліки, аеродинаміки; сучасні моделі економіки, товар, гроші, їх функції та властивості, матеріальне виробництво, ринок і умови його функціонування , мікроекономіку, фонди підприємства, національний прибуток; поняття та ознаки правової держави; конституційні основи України; цивільне право і відносини, що ним регулюються; захист господарчих прав та інтересів; розгляд господарчих спорів; адміністративний проступок і адміністративна відповідальність; правову охорону природи; загальні основи галузевої економіки і підприємства; економічну, фінансову і комерційну діяльність підприємства; використання інформаційних та комп’ютерних технологій для автоматизації виробництва; системи управління на основі комп’ютерних технологій.

Завдання та обов’язки: виконує ремонт і складання автомобілів (у тому числі дизельних, газобалонних, спеціальних вантажних), автобусів, імпортних легкових автомобілів, вантажних пікапів і мікроавтобусів; розбирає, проводить дефектування деталей, ремонтує, складає складні агрегати, складові одиниці й прилади, замінює їх при  технічному обслуговуванні та ремонті; перевіряє гальмові та  ходові властивості автомобілів; виконує на стендах  випробування складових одиниць та  агрегатів; виявляє і усуває дефекти, несправності у процесі регулювання і випробування агрегатів, складових одиниць  і приладів; розбраковує деталі  після розбирання  та миття; виконує слюсарну обробку деталей за 7-10  квалітетами із застосуванням складного універсального обладнання; виконує статичне та динамічне балансування деталей і складових одиниць складної конфігурації, складає дефектувальні відомості.

Правила прийому Документи до вступу

Електрозварник ручного зварювання, коваль ручного кування на базі 9 класів

Код ДК

7212; 7221

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Електрозварник ручного зварювання, коваль ручного кування

Ви зможете отримати навички  роботи на ковальському горні і печі, ковальського зварювання металу

під час кування і правки деталей,  роботи із різним ковальським інструментом,

виконувати ручне кування різних деталей, здійснювати згинання  металу у різних формах,

виконувати художні вироби з металу;

виконання ручного дугового зварювання, наплавлення та повітряно-дугового різання деталей різної складності.

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: Технологія та обладнання ковальських робіт, Технологія та обладнання  електрозварювання, Допуски та технічні вимірювання, Матеріалознавство, Електротехніка з основами промислової електроніки, Технічне креслення, Охорона праці, Інформаційні технології, Основи галузевої економіки і підприємництва та правових знань.

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику на підприємствах Івано-Франківської обаласті.

 Професія електрозварник, коваль користується попитом на ринку праці, тому, що вона є однією з найбільш престижних серед молоді.

Професія електрозварника  – це не просто ремесло, а винахід, якому вже більше ста років і в якому сконцентровані знання та досвід багатьох важливих галузей науки – математики, фізики, хімії, електротехніки та інших.

Важко назвати галузь, де б не застосовувалось зварювання. Праця зварника в основному ручна  – індивідуальна. Від міцності зварного шва залежить надійність виробу або цілої конструкції.

Факторів, що впливають на якість зварювання дуже багато, тому від досвіду і майстерності зварника залежить якість виконаної роботи.

Коваль – одна з найшанованіших і найдавніших професій.

Коваля ототожнювали з чародієм, магом, чаклуном, а його діяльність повязували з чарами.

Ручне ковальство – досить трудомістка праця, що потребує багато часу та затрат фізичних сил

Все це сприяє тому, що всі ковані вручну вироби – унікальні і неповторні.

В ручному способі кування практично немає однакових деталей чи однакового візерунку, кожен виріб – це ексклюзив.

Правила прийому Документи до вступу

Слюсар з ремонту колісних траспорних засобів, рихтувальник кузовів на базі 9 класів

Код ДК

7231; 7213

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Слюсар з ремонту колісних траспорних засобів, рихтувальник кузовів

Ви зможете отримати знання і навички з ремонту і технічного обслуговування вантажних та легкових автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, причепів, напівпричепів і мотоциклів.

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: Ремонт з’єднань, деталей машин та механізмів, Допуски та технічних виміри, Комп’ютерна діагностика, Технічне креслення і читання схем, Слюсарна справа, Технологія роботи з електроінструментами, Електротехніка, Технічна механіка і деталі машин, Охорона праці, Трудове законодавство, Економіка та підприємництво.

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику у СТО та підприємствах Рожнятівського, Калуського, Долинського районів.

     Предметом праці слюсаря є автомобіль, його системи, агрегати, прилади, деталі. Встановивши причини неполадок, слюсар розбирає несправні агрегати і вузли, замінює окремі деталі, знову проводить їх збирання і закріплює на своїх місцях, змащує частини, що труться, укладає лінії бортової комунікації. Автослюсар користується цілим арсеналом інструментів, механізмів, пристроїв. Перша умова роботи в сфері  технічного обслуговування і ремонту автомобілів – любов до техніки, друге – терпіння й наполегливість. Слюсарю потрібне почуття відповідальності. Ця професія розвиває ряд позитивних якостей людини, таких як спостережливість, майстерність, акуратність, аналітичне й технічне мислення.

     Рихтувальник кузовів – виконує слюсарну обробку і пригонку деталей автомобіля, складає і регулює вузли і механізми, з’єднує деталі і вузли пайкою та клепанням, рихтує вм’ятини кузовів автомобілів, готує їх під пофарбування.

Обравши професію слюсаря з ремонту та рихтування автомобілів ви завжди, при бажанні, матимете джерело поліпшення сімейного добробуту. Це професія для справжніх чоловіків. Оволодівши нею, ви легко зможете  працевлаштуватись і навіть організувати приватну справу з ремонту автомобілів.

Області   застосування  професійних  знань:

  • автобусні  парки;
  • таксомоторні  парки ;
  • автотранспортні  підприємства;
  • транспортні  цехи;
  • автосервіси;
  • автомобільний  спорт;
  • станції  технічного  обслуговування  і  інструментального  контролю;
  • майстерні  по  заміні, балансуванню  і  ремонту  шин;
  • автомобільні  підрозділи  Збройних  Сил  і  міліції.

 

Слюсар з ремонту автомобілів повинен знати: призначення і будову автомобілів, що обслуговуються; схеми складання автомобілів; електричні та монтажні схеми автомобілів; технічні  умови  на складання, ремонт і регулювання агрегатів, складових одиниць і приладів; методи виявлення  і способи усунення складних дефектів, виявлених у процесі ремонту, складання і випробування агрегатів, складових одиниць  і приладів; правила і режими випробування, нормативно-технічну документацію на випробування агрегатів і складових одиниць; призначення і правила застосування складних випробувальних установок; будову , призначення  і правила застосування складних контрольно-вимірювальних інструментів; конструкцію універсальних і спеціальних пристроїв; періодичність та  обсяги технічного обслуговування електроустаткування та основних складових  одиниць і агрегатів автомобілів; систему допусків і посадок, квалітетів і параметрів шорсткості; правові та організаційні основи безпеки праці; основи безпеки праці в галузі; пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці, виробничої санітарії, питання проходження медичних оглядів; надання першої допомоги потерпілим при нещасних випадках, охорони навколишнього середовища; класифікацію, фізико-хімічні, механічні, технологічні властивості, маркування та галузь застосування металів, сплавів, діелектриків, паливно-мастильних матеріалів; основні правила читання креслень, загальні поняття про збірні креслення, робочі креслення на виготовлення деталей, технічні виміри, загальні відомості про схеми; основи електростатики, постійний струм, електромагнетизм, змінний струм, трансформатори, електричні машини, правила користування електровимірювальними приладами; поняття про допуски та посадки, правила та порядок користування інструментами та приладами для виміру лінійних і кутових величин, оптичних, пневматичних та електричних приладів; основи машинознавства – відомості з теоретичної механіки, опору матеріалів, деталей  машин,теплотехніки, гідравліки, аеродинаміки; сучасні моделі економіки, товар, гроші, їх функції та властивості, матеріальне виробництво, ринок і умови його функціонування , мікроекономіку, фонди підприємства, національний прибуток; поняття та ознаки правової держави; конституційні основи України; цивільне право і відносини, що ним регулюються; захист господарчих прав та інтересів; розгляд господарчих спорів; адміністративний проступок і адміністративна відповідальність; правову охорону природи; загальні основи галузевої економіки і підприємства; економічну, фінансову і комерційну діяльність підприємства; використання інформаційних та комп’ютерних технологій для автоматизації виробництва; системи управління на основі комп’ютерних технологій.

Завдання та обов’язки: виконує ремонт і складання автомобілів (у тому числі дизельних, газобалонних, спеціальних вантажних), автобусів, імпортних легкових автомобілів, вантажних пікапів і мікроавтобусів; розбирає, проводить дефектування деталей, ремонтує, складає складні агрегати, складові одиниці й прилади, замінює їх при  технічному обслуговуванні та ремонті; перевіряє гальмові та  ходові властивості автомобілів; виконує на стендах  випробування складових одиниць та  агрегатів; виявляє і усуває дефекти, несправності у процесі регулювання і випробування агрегатів, складових одиниць  і приладів; розбраковує деталі  після розбирання  та миття; виконує слюсарну обробку деталей за 7-10  квалітетами із застосуванням складного універсального обладнання; виконує статичне та динамічне балансування деталей і складових одиниць складної конфігурації, складає дефектувальні відомості.

Правила прийому Документи до вступу

Кухар, кондитер на базі 9 класів

Код ДК

5122; 7412

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кухар, кондитер

Ви зможете отримати навички підготовки до роботи устаткування, організації робочого місця; Приготуванням страв з овочів, круп, бобових, супів, котлетної маси, прісного тіста, виробів з тіста та котлетної маси,, приготування страв з м’яса, риби, супів, соусів, закусок, солодких страв; Перерахунку сировини, складання технологічних схем та приготування страв; Приготування напівфабрикатів для борошняних кондитерських і булочних виробів (начинок, фаршів, сиропів, желе, кремів, посипок, карамелі, грильяжу, мусу, суфле, глазурі); Приготування тіста та виробів з нього; Приготування тістечок і тортів; Підготовка торговельних залів , ресторанів до обслуговування відвідувачів.

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: Технологія приготування їжі з основами товарознавства, Технологія приготування борошняних кондитерських виробів, Устаткування підприємств харчування, Організація виробництва та обслуговування в ресторанах, Гігієна та санітарія виробництва, Облік, калькуляція і звітність,  Товарознавство харчових продуктів, Кулінарна характеристика страв, Робота торговельно-технологічного обладнання, Професійна етика та психологія.

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику в ресторанах Івано0-Франківської області, базах відпочинку на півдні України.

Правила прийому Документи до вступу

Перукар (перукар-модельєр), манікюрник на базі 9 класів

Код ДК

5141

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Перукар (перукар-модельєр), манікюрник

Ви зможете отримати навички укладання волосся, виконання класичних та модельних чоловічих, жіночих та дитячих стрижок, навички фарбування волосся, виконання хімічної завивки, навички виготовлення пастижерних прикрас, розробки та моделювання зачісок, виконання манікюрних робіт;

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: матеріалознавство, перукарське мистецтво, манікюрна справа, спеціальне малювання та дизайн нігтів,  основи санітарії та гігієни, інформаційні технології, вимоги охорони праці, основи професійної етики, трудове законодавство, галузева економіка та підприємництво;

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику у перукарнях Рожнятівського, Калуського, Долинськго районів.

Волосся  – це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. У пошуках індивідуального стилю людина протягом життя експериментує зі своєю зовнішністю. За виглядом волосся  визначають рівень культури, естетичного розвитку і смаку людини, її соціальний статус.  Красиве волосся – предмет праці перукарів, модельєрів, дизайнерів зачісок, усіх кваліфікованих фахівців, послугами яких багато хто користується.

Вимоги до сучасного майстра перукарської справи дуже високі. Основні з них – глибокі теоретичні знання, володіння прийомами і методами практичної роботи з виконання стрижок, завивання  й укладання волосся, його фарбування, моделювання зачісок.

Перукар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку, для того,  щоб розвивати творчу фантазію, щоб творити і втілювати у життя нові розробки.

Правила прийому Документи до вступу

Перукар (перукар-модельєр) на базі 11 класів

Код ДК

5141

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

Денна

Перукар (перукар-модельєр)

Ви зможете отримати навички укладання волосся, виконання класичних та модельних чоловічих, жіночих та дитячих стрижок, навички фарбування волосся, виконання хімічної завивки, навички виготовлення пастижерних прикрас, розробки та моделювання зачісок, виконання манікюрних робіт;

А також  знання і вміння з наступних дисциплін: матеріалознавство, перукарське мистецтво, манікюрна справа, спеціальне малювання та дизайн нігтів,  основи санітарії та гігієни, інформаційні технології, вимоги охорони праці, основи професійної етики, трудове законодавство, галузева економіка та підприємництво;

Ви пройдете виробниче навчання у двох обладнаних майстернях та  навчальну практику у перукарнях Рожнятівського, Калуського, Долинськго районів.

Волосся  – це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. У пошуках індивідуального стилю людина протягом життя експериментує зі своєю зовнішністю. За виглядом волосся  визначають рівень культури, естетичного розвитку і смаку людини, її соціальний статус.  Красиве волосся – предмет праці перукарів, модельєрів, дизайнерів зачісок, усіх кваліфікованих фахівців, послугами яких багато хто користується.

Вимоги до сучасного майстра перукарської справи дуже високі. Основні з них – глибокі теоретичні знання, володіння прийомами і методами практичної роботи з виконання стрижок, завивання  й укладання волосся, його фарбування, моделювання зачісок.

Перукар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку, для того,  щоб розвивати творчу фантазію, щоб творити і втілювати у життя нові розробки.

Правила прийому Документи до вступу

Муляр на базі 9 класів

Код ДК

7122

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

Денна

Муляр

Муляр – це робітник, який бере участь у зведенні та ремонті житлових будинків, мостів, промислових і інших споруджень із природних та штучних будівельних матеріалів. Сьогодні професія муляр шанована суспільством, адже саме він втілює у життя ідеї архітекторів та проектувальників і відповідає за комфорт, зручність та довговічність будівель.

 Професійні знання та вміння:

Муляр повинен знати:

  • Види кладки. Правила розрізування кладки;
  • Системи перев’язування кладки;
  • Елементи кладки;
  • Способи кладки;
  • Вимоги до якості кладки;
  • Влаштування гідроізоляції;
  • Монтаж збірних елементів конструкцій

Муляр повинен вміти:

        • Виконувати кладку стін різної товщини;
        • Виконувати закладання кутів, обмежень, перетину простих стін різної  товщини;
        • Виконувати кладку стовпів, колон за трирядною системою перев’язування швів;
        • Здійснювати ремонт кам’яних конструкцій;
        • Бетонувати прості за складністю конструкції;
        • Влаштовувати тепло – і гідроізоляцію

Правила прийому Документи до вступу

Манікюрник на базі 11 класів

Код ДК

5141

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

Денна

Манікюрник

Манікюрник виконує гігієнічне чищення та обробку нігтів та рук, придає бажану форму нігтям, покриває їх лаком, наклеює штучні нігті, робить нарощення, декоративне оздоблення та художнє оформлення нігтів.

Професійно важливі якості: акуратність, уважність, доброзичливість, кольорова чутливість, моторика пальців рук, емоційна стійкість, вміння ладити з людьми, концентрація уваги.

Повинен знати:

Правила надання послуг з використанням сучасних технологій (нарощування нігтів, накладні нігті, художній розпис, декоративне оздоблювання нігтів пальців рук). Особливості сучасних технологій манікюру в Україні та за кордоном.

Правила виконання сучасних нових технологій масажу кистей рук, SPA-процедур, парафінотерапії. Правила користування інструментом для виконання сучасних технологій.

Властивості та можливості поєднання кольорів фарб та лаків. Сучасні косметичні, рослини засоби та олії для виконання масажу рук та догляду за шкірою рук і нігтями; правила і норми охорони праці; протипожежного захисту; правила санітарії та гігієни.

Правила прийому Документи до вступу

Муляр на базі 11 класів

Код ДК

7122

Термін навчання

1 рік

Форма навчання

Денна

Муляр

Муляр – це робітник, який бере участь у зведенні та ремонті житлових будинків, мостів, промислових і інших споруджень із природних та штучних будівельних матеріалів. Сьогодні професія муляр шанована суспільством, адже саме він втілює у життя ідеї архітекторів та проектувальників і відповідає за комфорт, зручність та довговічність будівель.

 Професійні знання та вміння:

Муляр повинен знати:

  • Види кладки. Правила розрізування кладки;
  • Системи перев’язування кладки;
  • Елементи кладки;
  • Способи кладки;
  • Вимоги до якості кладки;
  • Влаштування гідроізоляції;
  • Монтаж збірних елементів конструкцій

Муляр повинен вміти:

        • Виконувати кладку стін різної товщини;
        • Виконувати закладання кутів, обмежень, перетину простих стін різної  товщини;
        • Виконувати кладку стовпів, колон за трирядною системою перев’язування швів;
        • Здійснювати ремонт кам’яних конструкцій;
        • Бетонувати прості за складністю конструкції;
        • Влаштовувати тепло – і гідроізоляцію

Правила прийому Документи до вступу

Кухар, кондитер на базі 11 класів

Код ДК

Термін навчання

1 рік 6 місяців

Форма навчання

Денна

Кухар, кондитер

Правила прийому Документи до вступу